Baner kolekcji kolorowych karteczek

Pomysły, jak kolory, muszą przykuwać uwagę
Kolekcja kolorowych karteczek Post-it® Note

Twoje pomysły i marzenia zaczynają nabierać kształtu dopiero wtedy, gdy pióro zetknie się z papierem. Ponieważ kiedy zapiszesz je na kartce, staną się trochę bardziej realne. Jest to krytyczny katalizator tworzenia. Połączenie myśli z kolorowymi karteczkami Post-it® nada światła wszystkim pomysłom. Dzięki jeszcze większej liczbie kolorów do wyboru z marką Post-it® Twoje pomysły staną się jeszcze jaśniejsze.

Gdzie kupić >


Kolekcja Post-it® Super Sticky Notes Oasis

Post-it Oasis

Kto nie potrzebuje miejsca, w którym można się wyciszyć, odprężyć i uchwycić pomysły dnia? Nasza kolekcja karteczek samoprzylepnych Post-it® Super Sticky Notes Oasis pozwoli to osiągnąć. Te kojące odcienie błękitu i zieleni pomogą Ci poczuć relaks i regenerację.

ZOBACZ NASZĄ KOLEKCJĘ OASIS

DO GÓRY


Kolekcja Post-it® Super Sticky Notes Boost

Post-it Boost

Kolory mogą być emocjonalnym zastrzykiem energii, który pobudza kreatywność i pracę mózgu. Nasza kolekcja karteczek samoprzylepnych Post-it® Super Sticky Notes Boost pozwoli uchwycić to uczucie. Jasne, zabawne i dynamiczne kolory, które pobudzają kreatywność!

ZOBACZ NASZĄ KOLEKCJĘ BOOST

DO GÓRY


Kolekcja Post-it® Super Sticky Notes Playful

Post-it Playful

Ta żywa paleta kolorów z pewnością wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Pokaż z dumą swoje prawdziwe barwy, wybierając kolekcję Post-it® Super Sticky Notes Playful.

ZOBACZ NASZĄ KOLEKCJĘ PLAYFUL

DO GÓRY


Kolekcja Post-it® Super Sticky Notes Carnival

Post-it Carnival

Energia karnawału i miarowy rytm świętowania są sercem tej kolekcji. Zachęcaj do wyrażania siebie i poczucia wolności w duchu karnawału dzięki kolekcji Post-it® Super Sticky Notes Carnival Collection.

ZOBACZ NASZĄ KOLEKCJĘ CARNIVAL

DO GÓRY


Kolekcja kolorowych karteczek Post-it® Super Sticky Notes Cosmic

Post-it Cosmic

Jaskrawe, intensywne i nieszablonowe kolory sprawią, że każda myśl i każdy pomysł będą się wyróżniać. Kolekcja kolorowych karteczek Post-it® Super Sticky Notes Cosmic Colour sprawi, że Twoje kolory staną się bardziej żywe.

ZOBACZ NASZĄ KOLEKCJĘ COSMIC

DO GÓRY


Kolekcja Post-it® Super Sticky Notes Soulful

Post-it Soulful

Kolekcja Post-it® Super Sticky Notes Soulful reprezentuje ponadczasowość i budzi poczucie spokoju. Wyraź najlepsze uczucia, pomysły i myśli.

ZOBACZ NASZĄ KOLEKCJĘ SOULFUL

DO GÓRY


Kolekcja kolorowych karteczek Post-it® Notes Energetic

Post-it Energetic

Mocne, dynamiczne i jaskrawe kolory w naszej kolekcji Post-it® Notes Energetic mają pozytywną i potężną energię. Daj się zainspirować witalnością i energią oraz zbuduj poczucie szczęścia i dobrego samopoczucia.

ZOBACZ NASZĄ KOLEKCJĘ ENERGETIC

DO GÓRY


Kolekcja kolorowych karteczek Post-it® Notes Beachside

Kolekcja Post-it Beachside

Uczucie chodzenia po mokrym piasku, uczucie morskiej bryzy na twarzy i zapach słonego powietrza. Nasza kolekcja kolorowych karteczek Post-it® Notes Beachside przypomina Ci, jak to jest być na plaży.

ZOBACZ NASZĄ KOLEKCJĘ BEACHSIDE

DO GÓRY


Kolekcja kolorowych karteczek Post-it® Notes Poptimistic

Post-it Poptimistic

Kolekcja kolorowych karteczek Post-it® Notes Poptimistic: radosna i żywiołowa paleta wyrażająca świeżość i pozytywne podejście. Ożyw swoje myśli za pomocą poptymizmem.

ZOBACZ NASZĄ KOLEKCJĘ POPTIMISTIC

DO GÓRY


Kolekcja kolorowych karteczek Post-it® Recycled Notes Nature

Post-it Nature

Odbuduj i pogłęb relację z naturą — poczuj odnowienie, życie i ciepło dzięki naszej kolekcji kolorowych karteczek Post-it® Recycled Notes Nature. Ta kolekcja jest wykonana w 100% z papieru pochodzącego z recyklingu, ma certyfikat PEFC™ RECYCLED i wykorzystuje klej pochodzący z odnawialnego źródła, który w 60% jest wytwarzany z odrastającej co roku rośliny. Poczuj powiew świeżego powietrza reprezentujący nowy początek.

ZOBACZ NASZĄ KOLEKCJĘ NATURE

DO GÓRY