Kalendarz realizacji celu

Kalendarz realizacji celu

Pomóż ukochanej osobie w realizacji celu


 • Podobno wystarczy 21 dni, żeby zerwać z nałogiem.

  Z pozoru to niewiele, ale czasami wytrwanie w postanowieniu wymaga ogromnego wysiłku i silnej woli – dlatego codzienna motywacja może być bardzo pomocna. Prosty kalendarz realizacji celu Post-it® pozwoli wesprzeć znajomego lub członka rodziny w ich postanowieniach. Wystarczy tylko trochę czasu i karteczki Post-it®.

  They say it takes 21 days to make or break a habit.

 • Potrzebujesz 21 karteczekPost-it® Super Sticky Notes o wymiarach 76 mm x 76 mm i 21 karteczek o wymiarach 51 mm x 51 mm – po jednej na każdy dzień. Na mniejszych karteczkach umieść cytaty, rysunki i słowa zachęty. Na większych karteczkach napisz numery dni i przyklej je na mniejszych karteczkach, zakrywając je.

  Make a quick Post-it® Note countdown calendar

 • Najlepiej użyj do tego gładkiej i płaskiej powierzchni, a paski z klejem umieść poziomo. Produkty czyszczące i pielęgnacyjne mogą wpływać na adhezję.

 • Kalendarz możesz zrobić na dwa sposoby – rozmieść 21 dni na tekturowym arkuszu lub tablicy, jeśli masz więcej miejsca. Następnie osoba, dla której kalendarz jest przeznaczony, może codziennie odkrywać poszczególne zachęty aż do ostatniego dnia.

 • Jeśli nie masz dużo miejsca, lub chcesz, by kalendarz był przenośny, zostaw karteczki w bloczku i umieść cytaty, rysunki i zachęty na kolejnych karteczkach, odliczając w tył od 21.

  Make a portable calendar

   

  leave your notes stuck together in their original pad, and write your quotes or make your drawings in order as you count down from 21.

 • Jeśli możesz, poproś o pomoc inne osoby – dzieci, znajomych, współpracowników, dalszych członków rodziny – im więcej osób zaangażuje się w tworzenie kalendarza, tym będzie on skuteczniejszy. Kiedy kalendarz będzie gotowy, zrób ukochanej osobie niespodziankę. Twoje wsparcie może przesądzić o jej/jego sukcesie.