Potęga ręcznego pisma

Potęga ręcznego pisma

Karteczka Post-it® potrafi przekazać więcej niż słowa


  • Wiele mówi się o tym, że ręczne pismo jest coraz mniej popularne. Z powodu rozwoju technologii, począwszy od maszyn do pisania, aż do smartfonów nie jest trudno zauważyć, że piszemy mniej niż kiedykolwiek wcześniej. Prawdą jest, że pisanie listów lub długich wiadomości staje się zagubioną sztuką, zwłaszcza jeśli chodzi o komunikację w celach biznesowych lub na długie dystanse.

  • Ale jest jedno miejsce, gdzie pismo ma się dobrze. Są krótkie wiadomości, które piszesz do tych najbliżej Ciebie. Trudno wyobrazić sobie świat, w którym nie będziemy chcieli zostawić notatki informującej kogoś, że wrócimy późno do domu,lub przypominającej komuś, że go kochamy. A bez pisma, w całej jego unikalnym i niedoskonałym pięknie, jak poznamy od kogo jest taka notatka? Jaką czulibyśmy więź, która łączy nas z jej autorem? Jak dodamy akcent, który sprawi, że przesłanie będzie radosne, pilne lub wdzięczne?

  • Bez pisma, mamom będzie ciężko dołączyć notatkę do drugiego śniadania dziecka, aby życzyć mu szczęścia na teście z biologii. Nauczyciele mogą nie mieć sposóbu, aby przemyciś jakąś zachętę pod łokieć studenta który ma zły dzień. I wielu z nas nie byłby w stanie pocieszyć się przed lustrem każdego ranka.

  • Nasze pismo daje nam moc nawiązania kontaktu, czy to z kimś, kogo kochamy, osobą któa potrzebuje naszej pomocy, a nawet z samym sobą, kiedy potrzebujemy zastrzyku dobrej energii raz na jakiś czas.

  • W Post-it®, jesteśmy dumni, że pomagamy utrzymać dobry kontakt z pismem - i chcemy usłyszeć Wasze odczucia i historie o tym.