Pozostań w kontakcie z twoimi dziećmi

Pozostań w kontakcie z twoimi dziećmi dzięki Karteczkom Samoprzylepnym Post-it®

Produkty Post-it® pozwolą Ci mieć wpłw na cały dzień Twojego dziecka - przed, w trakcie lub po szkole.


 • 1. Notatki z drugim śniadaniem

  Gdy dziecko przynosi drugie śniadanie do szkoły, zostaw mu tam notatkę albo po prostu narysuj śmieszne zdjęcie.

 • 2. Zaproszenie do zabawy

  Dla wielu dzieci, pierwsze co robią po powrocie do domu jest włączenie iPada lub komputera. Zostaw Karteczkę Post-it® na tablecie lub klawiaturze z zaproszeniem do jakiejś gry, do wykorzystania jak tylko będziesz mógł zrobić sobie przerwę od pracy.

 • 3. Poszukiwanie skarbów

  Jeśli dzieci wracają ze szkoły zanim Ty wrócisz z pracy, zostaw im różne wskazówki na Karteczkach Post-it®, które zaprowadzą je do specjalnej przekąski. Skarbem może być też zbiór karteczek opisujących to co w nich kochasz najbardziej.

 • 4. Klasyczne historie

  Jeśli Twoje dziecko czyta klasyczną historię, którą Ty też czytałeś jako dziecko,, użyj Karteczki Post-it®, aby oznaczyć swoje ulubione fragmenty z wytłumaczeniem, dlaczego je tak lubisz. To pokazuje, że łączy was coś wspólnego, wzmacniając jednocześnie wartość i znaczenie czytania.

 • 5. Dzień dobry

  Jeśli idziesz do pracy zanim Twoje dzieci ruszają do szkoły, zostaw im Karteczkę Post-it® na stole lub drzwiach, aby wiedziały, że o nich myślisz.

  Karteczka Posit-it® na stole

 • 6. Zdalne przypomnienia

  Czy zrobiłeś swoje zadania domowe? Czy Twój pokój jest posprzątany? Zostaw Karteczkę Post-it® w pobliżu pilota, aby służyła jako przypomnienie o obowiązkach dziecka, zanim może oglądać telewizję.

  Karteczka Posit-it® przy pilocie do telewizora

 • 7. Kierownica

  Dla nastolatków, Super Przylepna Karteczka Post-it® może pomóc zachęcić do odpowiedzialnych wyborów. Zostaw notatkę na kierownicy - "Dbaj o siebie dziś wieczorem." Albo: "Zadzwoń jeśli trzeba będzie po ciebie pojechać".

 • 8. Skoroszyt notatek

  Coraz więcej nauczycieli wymaga od swoich uczniów posiadania specjalnego skoroszytu w swoich plecakach i torbach to transportu zadań domowych lub wiadomości pomiędzy domem a szkołą. Twoje dziecko będzie go widziało codziennie. Zostaw w nim Karteczkę Post-it® ze słowami zachęty przed wielkim testem lub projektem.

 • 9. Wyślij je na zewnątrz

  "Twój rower jest samotny." "Bramka na podwórku już się ciebie nie boi" albo "To piękny dzień na spacer z psem." Zostaw Karteczkę Post-it® obok telewizora lub kontrolera gier, która zmotywuje dziecko do zabawy na zewnątrz.

  Czy wykorzystałeś produkty Post-it® do komunikowania się z rodziną w jakiś ciekawy sposób? Podziel się swoimi doświadczeniami na profilu Post-it® na Facebooku.Poznaj lepiej markę Post-it®
3M, Post-it® oraz kolor Canary Yellow™ są znakami towarowymi firmy 3M.
Zmień lokalizację
Polska - polski